بخش پرسش و پاسخ - Contact Us

 

روش های ارتباطی


مهدی نیکو


پست الکترونیک: mehdynikoo(AT)gmail(DOT)com

(AT)=@

(DOT)=.

  • در صورت تکمیل فرم ، سئوال یا درخواست شما در تابلو سمت چپ نشان داده نمی گردد. بعد از بررسی سئوال به همراه پاسخ آن در تابلو نشان داده می شود.

  • از تمامی موارد موجود در فرم زیر ، فقط اطلاعات مربوط به نام و سئوال یا پیام در تابلو سمت چپ نشان داده می شود .

     

 


فرم ارسال سوال
Contact Us Form

نام * - Name
 
شغل * - Job
مدرک تحصیلی * - Degree
شماره تماس - Phone
پست الکترونیک * - Email
   
موضوع * - Subject
 
سوال یا پیام * Message
 

تصویر امنیتی * Captcha

حروف تصویر را وارد کنید.
 Enter Captcha
تصویر جدید - New Captcha

  سوالات شما ....

علی : با سلام آقای مهندس نیکو ، صفحه جملات زیبا را مشاهده نموده ام ، واقعا جملات زیبایی هستند.

پاسخ: با سلام ، با تشکر از حسن توجه شما
حمیدرضا گلی : سلام من آشنایی با کد نویسی ندارم اما پروژه بنده در زمینه هوش مصنوعی است.کوتاه ترین زمان ممکن که بتوانم آن را به پایان برسانم چقدر هست؟

پاسخ: با سلام ، با توجه به اینکه با کدنویسی آشنایی ندارید ، پیشنهاد می گردد که از ToolBox نرم افزار Matlab برای انجام پروژه خود استفاده نمایید ، این ToolBox دارای شبکه های مختلفی می باشد.
راحله : سلام و وقت بخیر به شما استاد محترم من سال 91 دفاع کردم .علاقه دارم وارد کار با شبکه مصنوعی بشم ولی نمی دونم از کجا شروع کنم. دنبال موضوع میگردم. از شما تقاضای کمک و راهنمایی دارم. با احترام و تشکر

پاسخ: با سلام ، توضیحات کامل مربوط به انتخاب موضوع و سایتهای مرتبط با شبکه های عصبی مصنوعی در علوم مهندسی از طریق ایمیل برای شما ارسال گردید، آنها را مطالعه نمایید.
بهناز : با سلام، وقت به خیر می خواستم بپرسم؛ آیا می توان بدون کد نویسی در متلب (البته منظورم تابع هدف نیست، چون می دونم اونو حتما باید تو یه ام-فایل کد نویسی کرد) برای ترکیب عصبی-ژنتیک از تولباکس متلب استفاده کرد؟ با تشکر از توجه شما

پاسخ: با سلام و خسته نباشید، برای ترکیب الگوریتم ژنتیک و شبکه عصبی مصنوعی در نرم افزار MATLAB به کد نویسی نیاز است در صورت نیاز به کدهای MATLAB به جی میل من یک پیام ارسال نمایید تا کدهای ترکیبی ژنتیک-شبکه عصبی برای شما ارسال گردد.
امید همتی : با سلام خدمت استاد عزیز..جناب مهندس نیکو .می خواستم از زحمات شما در طول ترم و آشنا کردن گروه با نرم افزارهای طراحی تشکر کنم. با امید موفقیت روزافزون شما در تمام مراحل.

پاسخ: با تشکر
مرتضی : خوشحالم از راه اندازی سایتتون و امیدوارم پلی باشد برای ارتباط علمی بین شما و دانشجویان....

پاسخ: با تشکر


تمامی حقوق این سایت متعلق به مهدی نیکو می باشد.
طراحی توسط شرکت فن آوران جهان نما